Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
62769
Cena
5 104 PLN
Cena za m2
16 PLN
Powierzchnia
319 m2
Typ hali
Murowana
Rok budowy
1970
Stan budynku
Idealny
Prąd
Tak
Kanalizacja
Tak

Opis nieruchomości

Magazyn murowany o powierzchni 319m2 zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji rewelacyjnie skomunikowany. Nieogrzewany z rampą. Hala do wynajmu w kwocie 16 pln netto/m2. Istnieje możliwość wynajmu większej powierzchni a także placu.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).