Pilchowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
320499
Cena
750 000 PLN
Powierzchnia
200 m2
Powierzchnia działki
1 147 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Piętro
0
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Liczba pokoi
5
Typ hali
Murowana
Rok budowy
2005
Teren ogrodzony
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Kanalizacja
Tak
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Do sprzedaży nieruchomość zabudowana halą magazynowo-podukcyjną oraz domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej.
Idealna oferta dla inwestora - dom oraz praca w jednym miejscu.

OPIS HALI:
Obiekt dwukondygnacyjny, murowany, każde piętro po 100 mkw powierzchni.
parter: hala produkcyjno-magazynowa o wymiarach 20,7 x 5,2m i wysokości 2,7m. Szerokość bramy 2,4m. Woda, kanalizacja, prąd, możliwość gazu.
Hala dobrze doświetlona światłem naturalnym i sztucznym. Prąd 380V. Posadzka cementowa. Wewnątrz 3 słupy.

Piętro: cała kondygnacja do wykorzystania na magazynowanie lub pomieszczenia socjalne, długi korytarz, trzy pokoje, kuchnia i łazienka.
Ściany białe, na podłodze panele. Dobrze doświetlone światłem naturalnym i sztucznym. Docelowo ogrzewanie własne z pieca gazowego. Projekt instalacji grzewczej w opracowaniu.

OPIS DOMU:
Połówka bliźniaka wybudowana w 1997 roku. Na parterze dwa pokoje, oddzielna kuchnia i oddzielna łazienka o łącznej powierzchni 60 m2. Na górze strych z możliwością wykonania tam drugiego mieszkania z niezależnym wejściem schodami zewnętrznymi o powierzchni 84 m2. Istnieje możliwość połączenia wewnętrzną klatką schodową.

Obiekt położony w spokojnym centrum Pilchowa, doskonały na każdą cichą działalność, bez możliwości obsługi bezpośrednio z TIR. Możliwy dojazd do hali pojazdem o maksymalnej szerokości 2,2m i wysokości 2,3m.

Przed halą plac utwardzony na parking dla kilku pojazdów osobowych.
Oferta na wyłączność.
Zapraszamy !

Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Zaplecze socjalne pod produkcję: Tak
  • Wysokość składowania (m): 2.7
  • Posadzka: Pyląca
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).