Szczecin

os. Kaliny, Stanisława Ignacego Witkiewicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49 m2
Piętro
0
Liczba pięter
10
Typ kuchni
Oddzielna
Rok budowy
70
Stan nieruchomości
Dobry
Materiał
Wielka Płyta
Umeblowanie
Możliwe
Wyposażona kuchnia
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Numer oferty
340559

Opis nieruchomości

Trzy rozkładowe pokoje, osobna kuchnia. Mieszkanie dobrze nasłonecznione, strona południowo-zachodnia. Posiada balkon oraz piwinicę. Jest to mieszkanie na parterze, kuchnia i łazienka po kapitalnym remoncie. Pokoje odświeżone, możliwość domeblowania wg potrzeb Najemcy.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).