Szczecin

Stare Miasto, ul. Panieńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Aneks
Rok budowy
0
Stan nieruchomości
Do remontu
Materiał
Inny
Wyposażona kuchnia
Tak
Rodzaj ogrzewania
Inne
Gorąca woda
Inne
Numer oferty
335908

Opis nieruchomości

Apartament na starym mieście. Dwa pokoje, aneks kuchenny i łazienka. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w potrzebne sprzęty (pralka, zmywarka, telewizor). Miejsce parkingowe przy budynku.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).