Szczecin

Warszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Aneks
Rok budowy
2004
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Materiał
Cegła
Umeblowanie
Częściowo
Wyposażona kuchnia
Tak
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Numer oferty
338718

Opis nieruchomości

Polecam na wynajem mieszkanie 3 pokojowe na Warszewie. Na 48 m2 składają się pokój z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z wanną. Pokój dzienny wyposażony w nowy narożnik inny niż na zdjęciu. Opłaty to czynsz dla wynajmujących w kwocie 1500 zł plus czynsz do wspólnoty w kwocie 315 zł w tym zaliczki na ciepłą, zimną wodę i ogrzewanie

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).