Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 600 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Aneks
Rok budowy
2005
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Materiał
Cegła
Umeblowanie
Tak
Wyposażona kuchnia
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Numer oferty
95031

Opis nieruchomości

Ładne, umeblowane i wyposażone mieszkanie zlokalizowane w cichym centrum. 2 pokoje, jeden wyposażony w aneks kuchenny. Bardzo dobra lokalizacja. Budynek z windą. Czynsz najmu 1600 pln+600pln media.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak

Kontakt

KONTRAKT Nieruchomości

Telefon:
+48 91 484 90 33
Email:
biuro@kontrakt.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).