Szczecin

Podzamcze, ul. Kurkowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 900 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Aneks
Rok budowy
2017
Stan nieruchomości
Idealny
Materiał
Ceramika
Umeblowanie
Tak
Wyposażona kuchnia
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Numer oferty
334892

Opis nieruchomości

Jedno z piękniejszych miejsc w mieście - podnóże Zamku Książąt Pomorskich. 2-pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku z windą przy kamienicy Loitzów na Podzamczu. Pachnące świeżością; salon z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką.
Mieszkanie w pełni umeblowane, o powierzchni całkowitej 46 m2. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej (SEC). Cena najmu 2900 zł, plus opłaty licznikowe (prąd, ciepła woda i ogrzewanie). Wymagana kaucja.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).