Szczecin

Śródmieście, ul. Jana Karola Chodkiewicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 400 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44,20 m2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rok budowy
2000
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Materiał
Cegła
Umeblowanie
Tak
Wyposażona kuchnia
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Numer oferty
97473

Opis nieruchomości

Mieszkanie 2-pokojowe, wysoki standard, całkowicie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Użyte materiały wysokiej jakości takie jak drewno, szkło, farby ekologiczne. Sprzęt i urządzenia gospodarstwa domowego według protokołu zdawczo-odbiorczego (m.in. lodówka, pralka, piekarnik, okap).
Budynek z cegły (2000 r), winda, garaż podziemny.
Do czynszu dochodzą media o. 600 zł (zawiera wszystkie opłaty bez internetu i TVK).

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).