Szczecin

Książąt Pomorskich, ul. Cienista

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 690 PLN
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Rok budowy
2016
Stan nieruchomości
Idealny
Materiał
Wielka Płyta
Wyposażona kuchnia
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Numer oferty
340193

Opis nieruchomości

Mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy Szczecina w nowoczesnym budynku, blisko centrum. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, 3 m wysokie w środku z dużym balkonem. Dodatkowo do mieszkania przynależy garaż. Ogrzewanie miejskie i woda. 2 balkony ( około 30 m2).
Cena 2400 zł za wszystko łącznie z opłatami.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Winda: Tak
  • Ochrona: Tak

Kontakt

KONTRAKT Nieruchomości

Telefon:
+48 91 484 90 33
Email:
biuro@kontrakt.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).