Szczecin

Centrum, ul. Unisławy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 400 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Piętro
1
Liczba pięter
10
Typ kuchni
Oddzielna
Rok budowy
1960
Stan nieruchomości
Idealny
Materiał
Wielka Płyta
Wyposażona kuchnia
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Numer oferty
338551

Opis nieruchomości

Świeżo wyremontowane mieszkanie położone w idealnej lokalizacji.

Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, lokalizacja sprawia że jest to idealne miejsce dla osób prowadzących aktywny tryb życia. W pobliżu znajdują się m. in. basen olimpijski, park Kasprowicza. Lokalizacja w pobliżu dużych węzłów komunikacyjnych umożliwia bezproblemowe dotarcie w niemal każdy zakątek Szczecina.

Mieszkanie wyposażone w wszelkie niezbędne sprzęty, czeka na nowych lokatorów od początku lutego.


Zapraszamy na prezentacje.

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).