Szczecin

Gumieńce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
800 PLN
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Aneks
Rok budowy
1988
Stan nieruchomości
Dobry
Materiał
Cegła
Umeblowanie
Tak
Wyposażona kuchnia
Tak
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Numer oferty
342965

Opis nieruchomości

ATRAKCYJNA OFERTA
Ładne, w pełni umeblowane mieszkanie wydzielone z części domu jednorodzinnego, położonego w dzielnicy Gumieńce nieopodal osiedla Reda. Najemca nie tylko do mieszkania ma całkiem niezależne wejście, ale także na posesję wchodzi korzystając z osobnej furtki. Takie rozwiązanie sprawia, że zarówno właściciele jak i najemca nie krępują się nawzajem.
Na powierzchnię mieszkania - łącznie 30 m2 - składa się:
- pokój ok 22 m2, znajduje się w nim meblościanka, dwa fotele, ława stół i rozkładany kanapo- tapczan
- niewielka (ok. 4 m2), ale funkcjonalna kuchnia, wyposażona w lodówkę, szafki kuchenne, mikrofalówkę,
- łazienka (ok. . 4 m2) z wc kabiną prysznicową i umywalką.
Mieszkanie idealne dla 1 pracującej, niepalącej osoby, max dla dwóch
Dodatkowe koszty to tylko zryczałtowane opłaty związane ze zużyciem mediów (prąd, woda, ogrzewanie) - przy jednej osobie wynoszą 400 zł/m-c
przy dwóch - 600 zł
Kaucja 1.200,- zł
MIESZKANIE NADAJE SIĘ RÓWNIEŻ NA PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Parametry dodatkowe

  • Ogród: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).