Szczecin

Centrum, ul. Księcia Bogusława X

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
41195
Liczba pokoi
3
Cena
418 000 PLN
Cena za m2
4 265,31 PLN
Powierzchnia
98 m2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1938
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2 znajdujące się na deptaku Bogusława z możliwościami dowolnej aranżacji. W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna na PCV. Pokoje bardzo przestronne. Na podłodze linoleum, na ścianach raufaza. W dwóch pokojach występuje ładna sztukateria. Bardzo przestronna kuchnia. łazienka w starszej glazurze i terakocie z wanną narożną i WC. W mieszkaniu założono nowe ogrzewanie w miedzi z grzejnikami panelowymi i dobrej klasy piec gazowy Vaillant. Możliwość wykupienia strychu nad mieszkaniem. Polecam ze względu na lokalizację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).