Szczecin

Śródmieście-Centrum, ul. Jagiellońska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
310963
Liczba pokoi
4
Cena
319 000 PLN
Cena za m2
3 296,70 PLN
Powierzchnia
91 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Czynsz administracyjny
400 PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1890
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż duże , 91 m kw mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Jagiellońskiej z możliwością przekształcenia na lokal . Mieszkanie po remoncie, nowe ogrzewanie, instalacje, ściany gładzone i malowane w jasnych kolorach, wyposażona nowa kuchnia. Kamienica pzrechodzi gruntowny remon , nowa elewacja, trwają prace wewnątrz. Obecnie do mieszkania wchodzimy z klatki schodowej, isnieje możliwość wykonania wejścia bezpośrednio z ulicy. Czynsz dla wspólnoty 400 zł, z zaliczką na wodę oraz podwyższony FR. Cena do negocjacji, szybkie wydanie nieruchomości.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).