Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340700
Liczba pokoi
3
Cena
315 000 PLN
Cena za m2
3 513,66 PLN
Powierzchnia
89,65 m2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Czynsz administracyjny
494 PLN
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1891
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze, przedwojennego budynku usytuowanego przy Al. Wojska Polskiego (budynek znajduje się w kwartale poddanym parę lat temu rewitalizacji) w okolicy Pl. Zgody.
Mieszkanie rozkładowe. Mimo, że obecnie jeden pokój jest przejściowy z przedpokoju można zrobić osobne wejście. Pomiędzy pokojami także są drzwi (układ amfiladowy). We wszystkich pokojach na podłodze panele, w całym mieszkaniu wymienione okna na PCV (podwójne szyby o podwyższonej termoizolacji). Ściany tapeta.
Kuchnia (pow. ok. 10 m2) z oknem, szafki, glazura i terakota starszego typu. Łazienka z oknem, wanną i wc (glazura i terakota starszego typu).
Ogrzewanie elektryczne - II taryfa.
Czynsz wraz z funduszem remontowym wynosi 494,- zł (w obecnej chwili z uwagi na przeprowadzone w budynku remonty, fundusz remontowy wynosi 304 zł). Budynek ocieplony od strony podwórza (z miejscem zabaw dla młodszych dzieci), od strony ulicy - nowa elewacja, nowa brama wejściowa, czysta klatka, okna na klatce schodowej wymienione, dach po remoncie, wymienione piony.
Nie bez znaczenia jest fakt, że Al. Wojska Polskiego w ciągu najbliższych paru lat ma zupełnie zmienić swoje oblicze. Stanie się ulicą pełną zieleni, z miejscami parkingowymi.
OFERTĘ WARTO ROZWAŻYĆ

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).