Szczecin

Śródmieście-Centrum, al. Papieża Jana Pawła II

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
337165
Liczba pokoi
3
Cena
290 000 PLN
Cena za m2
3 493,98 PLN
Powierzchnia
83 m2
Piętro
5
Liczba pięter
5
Typ kuchni
Otwarta
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Osobna toaleta
Tak
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1900
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Mieszkanie znajduje się w kamienicy położonej w samym centrum Szczecina. W okolicy znajdują się liczne budynki użyteczności publicznej takie jak urząd miasta czy miejska pływalnia dodatkowo wysoki stopień bezpieczeństwa gwarantowany jest przez sąsiedztwo posterunku policji. 3 pokojowa adaptacja poddasza w stanie deweloperskim pozwala na wykończenie mieszkania według własnych upodobań a atrakcyjna lokalizacja daje gwarancje uzyskania wysokich cen najmu.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).