Szczecin

os. Piastowskie, ul. Bronisławy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
55988
Liczba pokoi
2
Cena
320 000 PLN
Cena za m2
3 950,62 PLN
Powierzchnia
81 m2
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan nieruchomości
Idealny
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie, którego ogromną zaletą jest otwarta przestrzeń zaaranżowana z wielką dbałością o najmniejsze szczegóły. W mieszkaniu istotną rolę odgrywa gra światła, która jest wynikiem okien połaciowych, świetlików oraz okien prostych. W mieszkaniu znajduje się garderoba, o powierzchni 7 m2, zagospodarowana systemem regałów i półek, zaspakajająca potrzeby conajmniej 3-osobowej rodziny. Pozostałe pomieszczenia lokalu : łazienka (7m2), przedpokój (5m2), salon (37m2), kuchnia (13m2) oraz sypialnia (12m2).
W przedpokoju, kuchni i łazience położona została terakota, w pozostałej części mieszkania - panele, ściany wszędzie gładzone i malowane. Kamienica, w której znajduje się lokal jest ocieplona i w całości wyremontowana z dużym smakiem i elegancją. Okolica cicha i spokojna, sąsiedztwo przyjazne, w pobliżu instytucje użyteczności publicznej (poczta, szkoły, przedszkole, sklepy). Miejsce idealne dla młodych, wymagających ludzi czy rodziny.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).