Szczecin

os. Słoneczne, Turkusowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
319471
Liczba pokoi
4
Cena
295 000 PLN
Cena za m2
3 782,05 PLN
Powierzchnia
78 m2
Piętro
9
Liczba pięter
11
Typ kuchni
Oddzielna
Balkon
Tak
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Osobna toaleta
Tak
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Materiał
Wielka Płyta
Rok budowy
1989
Winda
Tak
Stan nieruchomości
Dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Wyjątkowe 4 pokojowe w bloku z fantastycznym widokiem na Puszczę Bukową z balkonu od strony zachodniej. Przestronny salon z ekspozycją (od 14:00) na zachodnią stronę, co daje niepowtarzalne widoki o zachodzie słońca. 3y sypialnie: dwie od strony wschodniej, jedna od zachodniej. Przestronna kuchnia z zabudową kuchenną. Niepowtarzalny klimat mieszkania i standard nadają wysokiej klasy drewniane okna z marmurowymi parapetami, wykończenie drzwi i framug oraz parkiet sosnowy ( do odświeżenia). Dla koneserów drewna boazeria w korytarzu. Usytuowanie na 9 piętrze. Mieszkanie jest z księgą wieczystą.
Ciekawe ułożenie sypialni, dwie z ekspozycja zachodnią, jedna z wschodnią. Może służyć jako gabinet. Wszystkie media miejskie. Winda. Blok docieplony, klatka odświeżona w ubiegłym roku. Miesięczny czynsz wynosi ok. 700 zł ( przy 4 osobach i nie oszczędzaniu na zużyciu wody), w tym zaliczki na ogrzewanie ciepłą i zimną wodę, gaz, utrzymanie części wspólnych, fundusz remontowy oraz sprzątanie. Atutem lokalizacji jest pełna infrastruktura społeczna: przedszkola, szkoły, liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, a także liczne miejsca parkingowe. Fantastyczna infrastruktura komunikacyjna z poszczególnymi częściami miasta:kilka linii autobusowych. tramwajowa. Wyjątkowym atutem jest wspaniale zorganizowana przestrzeń wypoczynkowa w postaci placu zabaw dla młodzieży i dzieci wyposażonego w kosza, całą infrastrukturę ogrodzoną dla małych dzieci, duży trawnik do piłki nożnej oraz ławeczki wśród drzew okalających budynek. Okolica spokojna z przyjaznymi sąsiadami. Znakomite i bezkolizyjne połączenie z centrum Szczecina w ciągu maksymalnie 15 minut zapewnia szybki tramwaj. Zapraszam do tej szczególnej w swoim klimacie nieruchomości.Wydanie mieszkania po indywidualnych ustaleniach, nie wcześniej niż 01.10.2017r.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).