Szczecin

Śródmieście, ul. Jacka Malczewskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340455
Liczba pokoi
3
Cena
439 000 PLN
Cena za m2
5 606,64 PLN
Powierzchnia
78,30 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Czynsz administracyjny
378 PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Osobna toaleta
Tak
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

SUPER LOKALIZACJA zarówno na mieszkanie jak i na cichą działalność. Centrum , przy Parku . Powierzchnia 78 , 3 m 2 , na parterze. Pierwotnie były to 3 pokoje, aktualnie są 2 , kuchnia z oknem,łazienka z wc. Mieszkanie zadbane, słoneczne . Ogrzewanie własne, gazowe. Wysoki standard.
Blisko park, teatry, muzea, Galaxy, komunikacja miejska .Budynek zadbany, ładna elewacja.
Bardzo godne polecenia. Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).