Szczecin

Śródmieście, ul. Jacka Malczewskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340455
Liczba pokoi
3
Cena
439 000 PLN
Cena za m2
5 606,64 PLN
Powierzchnia
78,30 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Czynsz administracyjny
378 PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Osobna toaleta
Tak
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

BARDZO ATRAKCYJNE MIESZKANIE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI , blisko Parku oraz Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy ,KTÓRA PRZESZŁA GRUNTOWNY REMONT !!! Wymienione zostały wszystkie instalacje, założono monitoring, czysta klatka schodowa, budynek ładnie otynkowano. Powierzchnia 78, 3 m 2 . Mieszkanie było 3 - pokojowe ,jednak właściciele chcąc uzyskać większe przestrzenie przerobili je na 2 pokoje, ale jest moŻliwość powrotu do stanu pierwotnego. Kuchnia z zabudową meblową , łazienka z wc w nowoczesnych kaflach. Mieszkanie zadbane, ładnie zaaranżowane ,słoneczne .Okna antywłamaniowe. Ogrzewanie własne, gazowe. Wysoki standard. Piwnica.
Nadaje się także na cichą działalność / biura, gabinety .....Mieszkanie ma dogodne wejście z bramy. Okna od strony ulicy stwarzaja możliwość zamieszczenia w nich reklamy. W pobliżu znajduja się teatry, muzea, Galaxy, tramwaj, autobusy , niedaleko Manhattan, przychodnia....
MIESZKANIE " Z DUSZĄ " .
WCHODZI W GRĘ RÓWNIEŻ ZAMIANA NA DOM /NAJCHĘTNIEJ NA GUMIEŃCACH LUB W KOŁOBRZEGU /.
BARDZO ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z TĄ OFERTĄ I ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ .

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).