Szczecin

Warszewo, ul. Duńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335882
Liczba pokoi
3
Cena
375 000 PLN
Cena za m2
4 934,21 PLN
Powierzchnia
76 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Niski blok
Materiał
Cegła
Rok budowy
2007
Stan nieruchomości
Dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Pięknie położone na parterze z ogródkiem 3 pokojowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym przy ul. Duńskiej o pow. 76 m2 wraz pom. piwnicznym i z własnym ogrzewaniem gazowym.

Parametry dodatkowe

  • Ogród: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).