Mierzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
341001
Liczba pokoi
4
Cena
431 382 PLN
Cena za m2
5 839,75 PLN
Powierzchnia
73,87 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Oddzielna
Balkon
Tak
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Część domu
Materiał
Silikat
Rok budowy
2018
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

Mieszkanie na parterze o powierzchni 73,87 m2 z ogrodem 61,08 m2. Salon połączony z kuchnią 30,24 m2; trzy rozkładowe pokoje 10,49 m2; 11,22 m2; 10,26 m2, łazienka 6,09 m2, kuchnia 5,93 m2, komunikacja 3,66 m2, ogródek 108,28 m2.
Zakończenie budowy - październik 2018 rok. Nowa inwestycja polegająca na wybudowaniu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej.
W ofercie sprzedaży są apartamenty na parterze z ogrodami oraz na piętrze z tarasami. Każdy z apartamentów ma swoje prywatne wejście oraz dwa miejsca postojowe. Wysoki standard wykończenia: ogrzewanie podłogowe w całym apartamencie, okna PCV trzyszybowe, piec kondensacyjny z zamknięta komorą spalania, ogrodzenie od strony ogrodów.
Standard wykończenia budynków: Fundamenty żelbetowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych, podkład pod posadzkę - podsypka piaskowa i beton. Ściany konstrukcyjne zewnętrzne z bloczków silikatowych gr. 18 cm. Strop i schody wewnętrzne - wylewane, schody bez wykończenia i balustrady. Strop nad parterem żelbetowy. Konstrukcja dachowa drewniana. Dachówka cementowa lub ceramiczna. Rynny i rury spustowe z PCV. Obróbki blacharskie z blachy powlekanej. Komin wentylacyjny z bloczków systemowych. Ściany działowe z bloczków o gr. 8 cm.
Izolacje cieplne: ściany - styropian o gr. 18 cm, izolacje cieplne strop nad poddaszem: wełna mineralna 20 cm +10 cm lub inny materiał spełniający normy.
Izolacja przeciwwilgociowa: posadzki parteru: Dysperbit, papa termozgrzewalna i folia. Izolacja w trzech poziomach – papa termozgrzewalna.
Tynk elewacyjny silikonowy lub silikatowy. Posadzki jastrychowe, zatarte na gładko, bez wykończenia. Okna i drzwi balkonowe z PCV, trzyszybowe, rolety zewnętrzne na parterze budynku. Balustrada okna i balkonu – stalowa lub stal nierdzewna. Drzwi zewnętrzne z dwoma zamkami. Tynki wewnętrzne gipsowe, wykonane maszynowo na mokro, bez gruntowania, szpachlowania i malowania.
Instalacja elektryczna – okablowanie, zabezpieczenia, gniazda i włączniki.
Instalacja alarmowa – okablowanie bez sprzętu.
Instalacja gazowa wewnętrzna z podejściem do kotła.
Instalacja TV, internetowa - okablowanie, bez osprzętu.
Instalacja c.o. - piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania, ogrzewanie podłogowe w całym lokalu.
Instalacja wod. - kan. z podejściami pod przybory, bez przyborów. Opaska wokół budynku – żwirowa lub polbruk. Dojścia do budynku utwardzone polbruk. Ogrodzenie przydomowych ogródków - siatka stalowa na słupkach. Strych nieużytkowy: schody techniczne na strych.
miejsca postojowe utwardzone eko-krata oraz polbruk ażur.

Parametry dodatkowe

  • Liczba tarasów: 1
  • Ogród: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).