Szczecin

Jasne Błonia, ul. Jerzego Janosika

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340093
Liczba pokoi
3
Cena
249 000 PLN
Cena za m2
3 557,14 PLN
Powierzchnia
70 m2
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Czynsz administracyjny
200 PLN
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Materiał
Cegła
Rok budowy
2017
Winda
Tak
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

Dwupoziomowe mieszkanie w pięknej odremontowanej kamienicy z windą, przy ul. Janosika w Szczecinie. Stan deweloperski. Powierzchnia użytkowa wynosi 42 m2, a całkowita powierzchnia wynosi 70 m2. Mieszkanie znajduje się na dwóch ostatnich poziomach budynku (4. i 5. kondygnacja). Z okien rozciąga się piękny widok na panoramę Szczecina.
Na dolny poziom składa się duży pokój z aneksem kuchennym i schodami zabiegowymi, sypialnia z garderobą, łazienka. Na górnym poziomie znajdują się dwa pokoje. Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Szczecinie, ze względu na komunikację oraz bliskość Centrum. W pobliżu znajduje się Park Kasprowicza i Jasne Błonie.
Czynsz (koszty zarządu) - ok. 150 zł miesięcznie

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).