Szczecin

os. Arkońskie, ul. Wiosny Ludów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
73221
Liczba pokoi
3
Cena
279 000 PLN
Cena za m2
4 551,39 PLN
Powierzchnia
61,30 m2
Piętro
5
Liczba pięter
11
Typ kuchni
Widna
Balkon
Tak
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Materiał
Wielka Płyta
Rok budowy
1970
Stan nieruchomości
Dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Mieszkanie w wieżowcu zlokalizowane na 3 piętrze w spokojnym miejscu blisko parku i licznej zieleni. Pokoje rozkładowe, kuchnia widna z oknem w 2007 roku został wykonany całkowity remont mieszkania.W kuchni zostaje zabudowa, mieszkanie o wysokim standardzie.Szafy typu komandor. Oferta godna polecenia!!
Istnieje możliwość zakupu bezgotówkowego tej nieruchomości poprzez przejęcie kredytu hipotecznego w walucie CHF, oczywiście mając zdolność kredytową na daną kwotę , bez wymaganego udziału własnego.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).