Szczecin

Warszewo, ul. Limby

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
334963
Liczba pokoi
3
Cena
300 267 PLN
Cena za m2
4 950 PLN
Powierzchnia
60,66 m2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Widna
Balkon
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Materiał
Bloczki
Rok budowy
2016
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

NOWE 3pok. na Warszewie-59,53m2

W swojej ofercie posiadamy jeszcze kilka nowych mieszkań 2- i 3-pokojowych.

Mieszkania położone są na nowo powstającym osiedlu w bardzo spokojnej i malowniczej dzielnicy Szczecina - Warszewo.
W pobliżu znajduje się Puszcza Wkrzańska, Jezioro Głębokie oraz Szczecińska Gubałówka - co sprzyja wypoczynkowi i rekreacji mieszkańców okolicy. Dla miłośników czynnego spędzania czasu znajdują się liczne trasy rowerowe i spacerowe.

Przedmiotowe mieszkanie (o numerze C-03) usytuowane jest na II piętrze dwupiętrowego budynku.

Powierzchnia użytkowa mieszkania to 60,66 m2 (powierzchnia całkowita 86 m2), na którą składają się:
- pokój dzienny 21,31 m2 z wyjściem na balkon 12,03 m2
- sypialnia 1 - 9,42 m2,
- sypialnia 2 - 8,04 m2,
- łazienka 6,49 m2,
- kuchnia 5,78 m2
- oraz korytarz 6,97 m2 z wejściem do wszystkich pomieszczeń.

Do mieszkanie można dokupić miejsce postojowe w garażu na poziomie "0" za kwotę 25.000 zł oraz piwnicę za kwotę 7000 zł.

Standard wykonania mieszkań:
- instalacja C.O. – pełen zakres, grzejniki panelowe w pokojach; w łazienkach grzejnik – drabinka; licznik ciepła, kotłownia gazowa lokalna , zarządzana i serwisowana przez SEC z rozdziałem energii cieplnej i CWU na poszczególne mieszkania;
- instalacja wodno – kanalizacyjna pełen zakres wraz z komplet liczników – bez białego montażu;
- instalacja elektryczna - pełen zakres wraz z włącznikami i gniazdami, bez lamp oświetleniowych;
- domofon cyfrowy;
- okna PCV trzy-szybowe o wysokim współczynniku tłumienia hałasu;
- parapety wewnętrzne;
- drzwi wzmocnione;
- ściany otynkowane (bez łazienki);
- posadzki betonowe.

STANDARD WYKONANIA BUDYNKU:
- płyta stropowa o grubości 16 i 18 cm żelbetowa wylewana na mokro z betonu.
- ściany piwnic i garażowca monolityczne żelbetowe.
- budynek podpiwniczony, garaże na poziomie stanu „0”, płyta fundamentowa, ściany piwnic i garażowca żelbetowe monolityczne - beton wodoodporny, izolacja ścian konstrukcyjnych części podziemnej; docieplenie stropu garażu panele wełna Paroc.
- ściany konstrukcyjne murowane z bloczków silikatowych, bloczki silikatowe o grubości 18 cm 20 Mpa o wysokim współczynniku izolacji akustycznej, ściany działowe między mieszkaniami murowane z Silki o grubości 24 cm, strop zespolony typu Filigran, biegi i podesty klatki schodowej prefabrykowane, balkony prefabrykowane, łączniki balkonowe z izolacją termiczną firmy Forbuild.
- konstrukcja dachu drewniana, dachówka ceramiczna, wełna gr. 25cm, okna połaciowe z przeszkleniem trójszybowym o wysokim współczynniku izolacji akustycznej oraz cieplnej. Elewacja budynku wykończona płytką klinkierową oraz malowana farbami silikonowymi.

Osiedle Warszewo posiada dogodną komunikację ze ścisłym centrum Szczecina.
W okolicy znajduje się sklep Biedronka, Fresh Market, a także kościół, basen Aquarium oraz nowo wybudowana szkoła podstawowa.

W ciągu najbliższych dwóch lat ma zostać zrealizowany projekt zagospodarowania terenu pomiędzy ulicami Kalinową i Królowej Śniegu, w ramach, którego zaistnieje Park Warszewo – Podbórz (300m) – projekt Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego dla dzielnicy Północ zdobył najwięcej głosów, idealne miejsce dla rodzin, gdzie powstaną place zabaw, boisko wielofunkcyjne, stoły do tenisa, miejsce na grilla oraz inne elementy małej architektury.

Zapraszamy!

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Garaż: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).