Szczecin

Centrum, ul. Jagiellońska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
62016
Liczba pokoi
2
Cena
250 000 PLN
Cena za m2
4 283,02 PLN
Powierzchnia
58,37 m2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Czynsz administracyjny
125 PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1938
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Mieszkanie dwupokojowe w Centrum miasta. Mieszkanie w kamienicy, która będzie poddana renowacji i przebudowie, m.in. zostanie zamontowana winda, a ogrzewanie będzie wymieniane na miejskie. Pokoje rozkładowe. Okna PCV. Właściciele posiadają zezwolenia i dokumentacje na wydzielenie łazienki kosztem części kuchni. Inwestycja idealna pod działalność gospodarczą typu biura, gabinety itp. Cena do negocjacji. Zapraszam do oglądania.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).