Szczecin

Pogodno, ul. Jana Styki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340419
Liczba pokoi
3
Cena
335 000 PLN
Cena za m2
6 203,70 PLN
Powierzchnia
54 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Oddzielna
Czynsz administracyjny
230 PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1938
Stan nieruchomości
Idealny
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Ofertą sprzedaży jest komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie położone w cenionej i poszukiwanej dzielnicy Pogodno. W okolica pełna infrastruktura, szkoły, przedszkola, sklepy, lokale handlowo-usługowe oraz węzły komunikacyjne prowadzące do centrum miasta. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość kilka lat temu przeszedł termomodernizację, a także remont dachu. Powierzchnia mieszkania wynosi ok. 54m2 i w skład tej powierzchni wchodzą: 3 pokoje (salon i 2 sypialnie), kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Całość przeszła generalny remont gdzie między innymi wymieniono instalację elektryczną, położono nowe panele i gresy, wygładzono ściany, wymieniono drzwi z ościeżnicami, a w kuchni i łazience położone nowe kafle i zamontowano nowe sprzęty i armaturę. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z 2-obiegowego pieca gazowego. Czynsz wynosi ok. 230zł. Mieszkanie świeże, nowe, gotowe do zamieszkania. Polecam i zapraszam na prezentację.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).