Szczecin

Stare Miasto, Koński Kierat

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335902
Liczba pokoi
2
Cena
279 000 PLN
Cena za m2
5 166,67 PLN
Powierzchnia
54 m2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Widna
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1945
Stan nieruchomości
Dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Prestiżowa lokalizacja!
Samo serce Starego Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie placu Orła Białego oraz takich uliczek jak Łaziebna, Staromłyńska, Koński Kierat itp.
Piękna zabytkowa kamieniczka doskonale oddająca charakter starówki. Jedyne takie miejsce w Szczecinie. Wokół przepiękne kamienice, Pałac Pod Globusem, Szkoła Muzyczna, galerie sztuki, Katedra, Zamek Książąt Pomorskich, Filharmonia Szczecińska, Akademia Sztuki etc.
Dodatkowo doskonały dostęp do wszelkich środków komunikacji miejskiej, do centrów handlowych i restauracji.

* duży salon o powierzchni 27mkw,
* mniejszy pokój 10,5mkw z dodatkowym wejściem na antresolę.
* z mniejszego pokoju wejście do dużej kuchni ponad 8mkw.
* łazienka 3mkw
* przedpokój ok. 5mkw.

Istnieje możliwość przywrócenia pierwotnego układu mieszkania i zrobienia niezależnego wejścia do kuchni i osobnej sypialni.
Mieszkanie wysokie - 3,36m.
Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z piecyka gazowego typu junkers. Dostępna jest piwnica jak również możliwość korzystania ze strychu - suszarnia.
Mieszkanie wymaga własnej aranżacji, odremontowania wg własnego standardu.

Po remoncie rewelacyjna oferta pod wynajem krótkoterminowy!!!

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).