Szczecin

Grabowo, ul. Sławomira

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340591
Liczba pokoi
2
Cena
135 000 PLN
Cena za m2
2 547,17 PLN
Powierzchnia
53 m2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Czynsz administracyjny
330 PLN
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
0
Stan nieruchomości
Do remontu
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Dwu pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Wałów Chrobrego , mieszkanie w kamienicy w drugiej linii zabudowy ( oficyna), ładnie zagospodarowane duże zielone podwórko, kamienica i klatki schodowe po remoncie. Ściany gładzone i malowane , na podłodze deski , okna wymienione na PCV. Mieszkanie nie posiada wyodrębnionej łazienki, toaleta na pół piętrze do wyłącznego użytku właściciela tej nieruchomości. Ogrzewanie piece kaflowe z grzałkami ( licznik dwustrefowy ) , w okresie zimowym koszt ogrzewania ok. 500 zł na dwa miesiące. W mieszkaniu jest gaz i można założyć ogrzewanie gazowe. Duża kuchnia pozwala także na wyodrębnienie samodzielnej łazienki.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).