Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
337628
Liczba pokoi
2
Cena
229 000 PLN
Cena za m2
4 383,61 PLN
Powierzchnia
52,24 m2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Słoneczne i ciepłe mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy w centrum przy ul. Królowej Jadwigi. Kamienica ma wyremontowaną bramę i elewację.

Na powierzchnię 52,24 m2 składają się dwa duże pokoje (jeden z nich ma dwa okna), kuchnia z oknem oraz łazienka z prysznicem.
Na podłogach w pokojach są panele, w pozostałej części mieszkania jest terakota, ściany białe, w dużym pokoju jest kominek.

Czynsz wynosi 152 zł, fundusz remontowy został terminowo ustalony na kwotę 156,72 zł gdyż wspólnota ma zaawansowane plany wymiany pionów, remontu klatki schodowej, zaawansowane prace związane z remontem dachu.

Mieszkanie świetnie nadaję się na inwestycje, ale też do zamieszkania, jest przestronne jasne, w świetnej lokalizacji, ale przy cichej uliczce.
Wszędzie blisko, wszystko pod ręką.

Łazienka i kuchnia do remontu.
Polecam

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).