Szczecin

Pogodno, ul. Adama Mickiewicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
337045
Liczba pokoi
2
Cena
278 432 PLN
Cena za m2
5 600 PLN
Powierzchnia
49,72 m2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Niski blok
Materiał
Cegła
Rok budowy
1970
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Do sprzedania w doskonałej lokalizacji 2 pokojowe mieszkanie po remoncie kapitalnym z nowym wyposażeniem o powierzchni około 50 m2, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD (lodówka, pralka, piekarnik, zmywarka). Bezpośrednie sąsiedztwo komendy policji, sądu i przystanków komunikacji miejskiej. Ogrzewanie nowy piec CO w tym podłogowe w łazience.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).