Szczecin

Wały Chrobrego, ul. Szczerbcowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
276406
Liczba pokoi
1
Cena
235 000 PLN
Cena za m2
5 108,70 PLN
Powierzchnia
46 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Osobna toaleta
Tak
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1910
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Nietuzinkowe mieszkanie po remoncie w najbardziej reprezentacyjnej części Szczecina na Wałach Chrobrego. Mieszkanie składa się z dużego pokoju o pow. 20 m2 z antresolą i dużej kuchni o pow. 16 m2. Łazienka z bardzo głębokim brodzikiem pojemności wanny z natryskiem, wc i umywalką. Mieszkanie wykończone w oryginalny sposób a klimatu dodatkowo nadają ciekawie rozmieszczone punkty świetlne. Do mieszkania przynależna piwnica, przystosowana pod pracownię właściciela.
Zapraszamy koneserów oryginalnych rozwiązań.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).