Szczecin

Centrum, ul. Bolesława Śmiałego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
302675
Liczba pokoi
1
Cena
206 000 PLN
Cena za m2
4 593,09 PLN
Powierzchnia
44,85 m2
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

Mieszkanie obecnie jednopokojowe , jednak w cenie mieszkania można przerobić na mieszkanie 2x pokojowe Mieszkania wykończone całkowicie pod klucz, łazienka kompletne wykończona w glazurze i terakocie z kabiną prysznicową, panele podłogowe, ogrzewanie GAZOWE, oświetlenie, drzwi, mieszkania bardzo jasne, każde posiada po 7 okien bardzo wysokie .
Zdjęcia zostaną dołączone.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).