Szczecin

Centrum, ul. Jerzego Janosika

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
335371
Liczba pokoi
2
Cena
284 000 PLN
Cena za m2
6 604,65 PLN
Powierzchnia
43 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Rodzaj budynku
Loft
Materiał
Cegła
Rok budowy
2017
Winda
Tak
Stan nieruchomości
Idealny
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

Piękne,nowe i przytulne dwupokojowe mieszkanie na parterze w czteropiętrowym budynku. Do zagospodarowania 30 metrów ogrodu przylegającego do mieszkania. Doskonała lokalizacja w zacisznym centrum miasta 4 min pieszo od Jasnych Błoni. Dookoła jest dużo zieleni,ponieważ ulica jest uliczką boczną gwarantuje to niskie natężenie ruchu,ciszę i spokój.
Zapraszam na prezentacje.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).