Szczecin

Pogodno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
333215
Liczba pokoi
2
Cena
179 000 PLN
Cena za m2
4 275,14 PLN
Powierzchnia
41,87 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Czynsz administracyjny
202 PLN
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Niski blok
Materiał
Cegła
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w dzielnicy Pogodno.

Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie - nowe okna a w nich rolety wewnętrzne na prowadnicach, podłogi, ściny gładzone, łazienka z oknem w nowej glazurze i terakocie. Nowa instalacja elektryczna, wodno - kanalizacyjna i gazowa.

Pokoje o pow. 16 i 13m2, z większego przejście do mniejszego. W mniejszym pokoju szafa Komandor o długości 4,5 metra i głębokości 70 cm. Wystawa okien od strony południowo - zachodniej, okna nie wychodzą na ulicę lecz na podwórko co zapewnia spokój od hałasu i kurzu ruchu ulicznego. Mieszkanie czyste i zadbane nie wymaga nakładów finansowych.

Ogrzewanie z grzejników elektrycznych oraz z pieca kaflowego (węglowego) - który został całkowicie wyremontowany, właściciele pozostawili taki stan rzeczy z powodów ekonomicznych wychodzi na prawdę bardzo tanio w eksploatacji, ale istnieje możliwość założenia pieca gazowego.
Do mieszkanie przynależny duża piwnica, oraz można korzystać z strychu. Istnieje możliwości przejęcia najmu garażu murowanego, który znajduje się blisko mieszkania - w chwili obecnej koszt najmu to 180 zł miesięcznie.

Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej przy zameldowanych 4 osobach 202 zł, w tym zaliczka na zimną wodę, śmieci, fundusz remontowy (zmniejszy się w przeciągu dwóch lat po spłacie kredytu zaciągniętego na modernizację elewacji).
Wydanie mieszkania do uzgodnienia.
Serdecznie polecam.

Parametry dodatkowe

  • Garaż: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).