Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
337691
Liczba pokoi
2
Cena
197 000 PLN
Cena za m2
4 987,34 PLN
Powierzchnia
39,50 m2
Piętro
4
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Czynsz administracyjny
200 PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1900
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

UWAGA!!! Klient kupujący nie płaci 2% podatku PCC!!!

Do sprzedania nowe mieszkanie zlokalizowanie w atrakcyjnej lokalizacji. Blisko komunikacja, punkty handlowe i usługowe, szkoły, przedszkola.
Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza. Mieszkanie o powierzchni całkowitej około 39,5 m2 składa się z II poziomów. Na I poziomie znajduje się salon, kuchni, łazienka z wc, na II poziomie sypialnia. Mieszkanie wykonane w bardzo dobrej jakości. Ściany wygładzone i pomalowane na biało,nowe drzwi wewnętrzne, zewnętrzne antywłamaniowe, łazienka w glazurze i terakocie z niezbędną armaturą, w kuchni wyprowadzone wszystkie niezbędne podłączenia.
Wykonawca z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje wysoka jakość wykończenia.

Idealna oferta jako pierwsze "M" jak również jako inwestycja pod wynajem

Polecamy ze względu na jakość wykończenia oraz lokalizację.

Zapraszamy na prezentację

Załączone zdjęcia pochodzą z poprzednich realizacji inwestora.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji I kwartał 2018r.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).