Szczecin

os. Reda, Antoniego Ledóchowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
282885
Liczba pokoi
1
Cena
159 000 PLN
Cena za m2
4 184,21 PLN
Powierzchnia
38 m2
Piętro
10
Liczba pięter
11
Typ kuchni
Widna
Balkon
Tak
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Materiał
Wielka Płyta
Rok budowy
1980
Winda
Tak
Stan nieruchomości
Dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Mieszkanie 1 pokojowe z wnęką na szafę lub łóżko. Pokój z balkonem typu kratka. Na podłodze wykładzina pcv, ściany malowane. Z pokoju wyjście do kuchni. Kuchnia z oknem, na podłodze wykładzina pcv, ściany malowane. Łazienka z wanną, glazura wokół wanny, terakota na podłodze. Oferta godna polecenia, zapraszamy na prezentację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).