Szczecin

Centrum, ul. Jagiellońska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
332934
Liczba pokoi
2
Cena
160 000 PLN
Cena za m2
4 155,84 PLN
Powierzchnia
38,50 m2
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1900
Stan nieruchomości
Idealny
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

Dwa pokoje w ścisłym centrum, idealna oferta również jako inwestycja pod wynajem. Oddane zostaje w standardzie "pod klucz". Powierzchnia całkowita to 38,5m2, użytkowa 32m2. Mieszkanie powstało z adaptacji poddasza- posiada nowe instalacje, ściany w gładzi, pomalowane. W pokoju na podłodze panele. Łazienka z kabiną prysznicową w kaflach. Ogrzewanie gazowe. Cena zawiera podatek vat, tak więc kupujący zwolniony jest z opłaty 2% podatku pcc!

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).