Szczecin

Niebuszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
334898
Liczba pokoi
1
Cena
126 000 PLN
Cena za m2
3 639,51 PLN
Powierzchnia
34,62 m2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Widna
Balkon
Tak
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne
Gorąca woda
Bojler
Osobna toaleta
Tak
Rodzaj budynku
Blok
Materiał
Cegła
Rok budowy
1960
Stan nieruchomości
Do remontu
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Mieszkanie składa się z dużego pokoju, przedpokoju, dużej kuchni i osobnego WC. W kuchni stoi kabina prysznicowa, natomiast można wyodrębnić łazienkę i połączyć ją z WC. Instalacja hydrauliczna została przerobiona, tak aby umożliwić wykonanie łazienki. Ogrzewanie jest elektryczne lub piecem kaflowym. Mieszkanie wymaga odświeżenia, natomiast budynek został świeżo ocieplony i odnowiony.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).