Szczecin

os. Gontyny, Emilii Plater

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340070
Liczba pokoi
1
Cena
180 000 PLN
Cena za m2
5 454,55 PLN
Powierzchnia
33 m2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Czynsz administracyjny
130 PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Plomba
Materiał
Cegła
Rok budowy
2005
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Idealna kawalerka na wynajem znajdującą się w budynku z 2005 roku. Powierzchnia wynosi 33m2: duży pokój, kuchnia oddzielna, łazienka z wc, i przedpokój z szafą w zabudowie. Okna drewniane nowego typu. Mieszkanie bardzo tanie w utrzymaniu czynsz tylko 130zł. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca dwuobiegowego gazowego. komunikacja miejska oraz sklepy około 100metrów.
Mieszkanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

Zapraszam do prezentacji.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).