Szczecin

Żelechowa, ul. ks. bp. Władysława Bandurskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340711
Liczba pokoi
1
Cena
177 000 PLN
Cena za m2
5 342,59 PLN
Powierzchnia
33,13 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Aneks
Czynsz administracyjny
180 PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Niski blok
Materiał
Cegła
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Kawalerka 33 m2 z gotowym najemcą z przychodem na czysto w wysokości 1200 zł. Idealna do zamieszkania lub jako inwestycja- od paru lat nie miała miesiąca przestoju w najmie!

Mieszkanie ma same zalety: położone na parterze, w niskim budynku z ciepłej cegły, jest po całkowitym remoncie dachu, elewacji i klatki schodowej. Wokół cisza i spokój, przyjaźni sąsiedzi, a wszystko to zaledwie przecznicę od ulicy tętniącej życiem i z zapleczem handlowym.

Kawalerka jest ustawna i foremna, każde pomieszczenie ma duże okno, a kuchnia i salon to dwa osobne pomieszczenia.

• Do mieszkania na własność przynależy dodatkowo piwnica i ogródek.
• Koszt czynszu to zaledwie 180 zł i opłacają go już lokatorzy.

Mieszkanie znajduje się obok CK „Wilcza”, w poniemieckiej części tej dzielnicy pachnącej historią. Miejsce wyjątkowo spokojne, zielone, a do tego łatwo do niego dojechać i zaparkować.
Zapraszam na prezentację!

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).