Szczecin

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
314982
Liczba pokoi
1
Cena
259 000 PLN
Cena za m2
8 093,75 PLN
Powierzchnia
32 m2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne
Gorąca woda
Piec elektryczny
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
2001
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Komfortowe studio na Starym Mieście.

Powierzchnia 32 m2. Mieszkanie bezczynszowe.

Duży pokój w aneksie oraz łazienka z toaletą. Mieszkanie w pełni wyposażone. Możliwość zakupu inwestycyjnego z przeznaczeniem na najem np. krótkoterminowy. Ogrzewanie i ciepła woda elektryczne.

Zapraszam.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).