Szczecin

Nowe Miasto, ul. Potulicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
296509
Liczba pokoi
1
Cena
166 200 PLN
Cena za m2
5 267,83 PLN
Powierzchnia
31,55 m2
Piętro
1
Liczba pięter
6
Typ kuchni
Aneks
Balkon
Tak
Czynsz administracyjny
280 PLN
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Rodzaj budynku
Niski blok
Materiał
Cegła
Rok budowy
2019
Winda
Tak
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 31.55 m2. Lokal mieści się na 1 piętrze 6-kondygnacyjnego budynku z nowoczesnymi windami dostarczonymi przez światowego lidera w dziedzinie produkcji tych urządzeń firmę Otis, w każdej klatce schodowej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. Przynależny balkon. Istnieje możliwość dokupienia podziemnego miejsca parkingowego wraz z komórką lokatorską. Osiedle po zakończeniu całej inwestycji będzie miało charakter zamknięty, teren ogrodzony i dozorowany, a droga dojazdowa ograniczona furtką dla pieszych, szlabanem dla samochodów oraz garbami hamującymi zapędy piratów drogowych.

Stawka czynszu wynosi 2,70 zł/m2, w tym:
- ochrona osiedla,
- opłata dla zarządcy,
- utrzymanie zieleni,
- oświetlenie części wspólnych,
- sprzątanie części wspólnych,
- ubezpieczenie budynku,
- utrzymanie windy,
- F.R. oraz bieżące przeglądy techniczne.
Dodatkowo śmieci 15 zł/lokal (bez względu na segregację czy ilość osób zamieszkujących), woda i ścieki 11,09 zł/m3. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej - TARYFA A2 (niższe opłaty przesyłowe w tej części miasta).

Mieszkania skupione na terenie nowo budowanego osiedla są doskonałym rozwiązaniem inwestycyjnym – po zakupie można je przeznaczyć pod wynajem. Mogą być też traktowane jako lokum na określony czas zamieszkiwania, z opcją zamiany w przyszłości na większe mieszkanie. Budynki dostosowane do dla osób niepełnosprawnych.

Niewątpliwym atutem jest wyjątkowa lokalizacja - bliskość do ścisłego centrum (10 min pieszo do Bramy Portowej), dostępność komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy), sklepów, szkoły, przychodni, a jednocześnie osiedle położone w spokojnej okolicy i zaprojektowane z myślą o dużej powierzchni terenów zielonych. Budynki zajmują jedynie 30% powierzchni terenu. Na pozostałym obszarze projekt przewiduje m.in. ogrodzony plac zabaw, ławki, stojaki na rowery, chodniki oraz obowiązkowe parkingi dla aut osobowych – w tym także przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Zakończenie budowy zostało przewidziane na kwiecień 2019 r.

KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Ochrona: Tak

Kontakt

KONTRAKT Nieruchomości

Telefon:
+48 91 484 90 33
Email:
biuro@kontrakt.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).