Szczecin

Centrum, ul. Stanisława Herakliusza Lubomirskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
319374
Liczba pokoi
1
Cena
166 000 PLN
Cena za m2
5 646,26 PLN
Powierzchnia
29,40 m2
Piętro
3
Liczba pięter
10
Typ kuchni
Widna
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Materiał
Wielka Płyta
Rok budowy
1980
Winda
Tak
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest kawalerka położona w spokojnej lokalizacji blisko centrum na trzecim piętrze w ocieplonym budynku. Blisko środki komunikacji miejskiej oraz obiekty użyteczności publicznej. Pokój o pow. ok. 18 m2 - ściany w gładzi, na podłogach parkiet - na wyposażeniu może pozostać widoczne umeblowanie. Kuchnia o pow. ok. 3 m2 (remont 2015r.), ze sprzętem AGD (kuchenka, lodówka, okap); nowa glazura i terakota. Łazienka z wanną o pow. ok. 3,5 m2 w glazurze i terakocie z ładnym oświetleniem. Funkcjonalny przedpokój o pow. ok, 3,5 m2. Do mieszkania przynależy piwnica. Szybki termin wydania. Zapraszam na prezentację.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).