Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340165
Liczba pokoi
1
Cena
226 356,70 PLN
Cena za m2
7 990 PLN
Powierzchnia
28,33 m2
Piętro
4
Liczba pięter
26
Typ kuchni
Aneks
Balkon
Tak
Czynsz administracyjny
280 PLN
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Gorąca woda
Wodociąg miejski
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Materiał
Wielka Płyta
Rok budowy
2019
Winda
Tak
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Apartament zostanie oddany do użytku w płowie 2019 roku. Ekskluzywmny budynek zlokalizoany w ścisłym centrum miasta dla osób ceniących wygodę i komfort. Apartamet to atrakcyjna propozycja dla inwestorów poszukujących sposobu na bezpieczną lokatę kapitału lub na stały zysk. Do dyspozycji właściciela lub ewentualnych najemców dostępne będą m.in. recepcja, zespół basenowy, strefa saun, pralnia samoobsługowa, a także kluby dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Standar deweloperski do własnej aranżacji. Czynsz za utrzymanie części wspólnych około 10zł/m2+ media. Zapraszm serdecznie do zapoznania się z ofertą.

Zdjęcie nie przedstawia sprzedawanje nieruchomości, jest wizualizacją.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Ochrona: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).