Szczecin

Centrum, ul. Księcia Bogusława X

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
316110
Liczba pokoi
1
Cena
99 000 PLN
Cena za m2
4 500 PLN
Powierzchnia
22 m2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
Piec
Gorąca woda
Piec elektryczny
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Do kapitalnego remontu
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Kawalerka 22 m 2, oficyna, I o w kamienicy,pokój o powierzchni o. 15 m 2, mała kuchnia 3 m 2, łazienka z wc 4 m 2. Na podłodze w pokoju i kuchni deska poniemiecka , okna drewniane starego typu, ogrzewanie - piec. W lokalu jest gaz, prąd, woda. Całość do remontu kapitalnego . Wydanie od zaraz, cena do negocjacji.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).