Szczecin

Śródmieście-Centrum, al. Papieża Jana Pawła II

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
338660
Liczba pokoi
6
Cena
459 000 PLN
Cena za m2
2 748,50 PLN
Powierzchnia
167 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Balkon
Tak
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1900
Stan nieruchomości
Do kapitalnego remontu
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Bardzo duże mieszkanie - 6 pokoi w centrum miasta. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Wewnątrz zachowane oryginalne sztukaterie i drzwi. Atrakcyjna cena za m2 tylko 2749 zł. Bardzo duży potencjał remontowy. Godne polecenia jako inwestycja pod wynajem.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).