Szczecin

Bukowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
318534
Liczba pokoi
4
Cena
448 990 PLN
Cena za m2
3 230,14 PLN
Powierzchnia
139 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Aneks
Balkon
Tak
Rodzaj ogrzewania
Podłogowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Materiał
Cegła
Rok budowy
2016
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

* Apartament (dwupoziomowy; nr mieszkania 6.2 widoczny na planie) o powierzchni użytkowej 139 m² w skład którego wchodzą dwie kondygnacje budynku: I piętro o powierzchni 91,41 m² do którego przynależny jest dodatkowo balkon o powierzchni 7,12 m² oraz poddasze o powierzchni 48,53 m² do którego przynależne są dodatkowo dwa tarasy o powierzchni 26,05 m² i 14,93 m²


* Wykaz pomieszczeń/powierzchnia użytkowa:
Ipietro:
1/pokój/18,77m²
2/pokój/14,92 m²
3/salon+aneks kuchenny/39,84 m²
4/hall/9,20 m²
5/łazienka/8,68 m²
6/wiatrołap/1,68 m²
Balkon o powierzchni 7,12 m²
Poddasze:
7/pokój/48,53 m²
Dwa tarasy o powierzchni 26,05 m² oraz 14,93 m²
* Dodatkowo w cenie apartamentu:
2 miejsca parkingowe zlokalizowane przed budynkiem.

Materiały i standard wykończenia:
* Izolacja - izolacja termiczna ścian zewnętrznych wykonana ze styropianu o grubości 20cm, izolacja poddasza wykonana z wełny mineralnej o gr. 30cm – grubość izolacji zapewni doskonałą izolacyjność termiczną przegród zewnętrznych.
* Stolarka okienna - ciepła stolarkę, pakietu 3 szybowy o współczynniku przenikania ciepła dla szyby równego Ug=0,5 W/m²K, dla całego okna Uw=0,95 W/m²K.
* Wentylacja mechaniczna z rekuperacją. W apartamentach zamontowano wentylacje mechaniczna z odzyskiem ciepła o sprawności odzysku 90%, Wentylacja zapewni przyszłym mieszkańcom niepowtarzalny komfort świeżego powietrza w pomieszczeniach oraz pozwoli na obniżenie rachunków za ogrzewanie w okresie zimowym.
* Ogrzewanie i CWU. We wszystkich pomieszczeniach apartamentów zastosowano ogrzewanie podłogowe. W łazienkach oprócz grzejnika podłogowego zamontowano również grzejnik ścienny łazienkowy. Taki system ogrzewania zapewnia jednolity rozkład temperatury na całej wysokości pomieszczeń oraz pozwoli na obniżenie rachunków za ogrzewanie w okresie zimowym. Źródłem ciepła będzie dwufunkcyjny kondensacyjny kocioł gazowy firmy Junkers z zamkniętą komorą spalania o sprawności grzewczej 103%.
* Wykończenie wnętrza - posadzki z jastrychu cementowego, na ścianach tynki gipsowe, zabudowa sufitów z płyt gipsowo kartonowych, termostaty pokojowe, włączniki i gniazda elektryczne, wentylacja mechaniczna, kocioł kondensacyjny, system inteligentnego ogrzewania - pełna automatyka z termostatami pokojowymi, balustrady szklane + stal nierdzewna.
* Elewacja budynku wykończono tynkiem w systemie lekkim mokrym oraz gresem o strukturze i kolorze drewna. Elewacja w kolorze i strukturze drewna podkreśli elegancki styl i nowoczesną architekturę budynku a materiał z gresu (odporny na czynniki atmosferyczne) pozwoli ciszyć się pięknym widokiem elewacji przez wiele lat . Parapety zewnętrzne z naturalnego granitu rossa beta

Zapraszam na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Liczba tarasów: 2

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).