Szczecin

Warszewo, ul. Ogrodnicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
317816
Liczba pokoi
4
Cena
439 999 PLN
Cena za m2
3 304,29 PLN
Powierzchnia
133,16 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Otwarta
Balkon
Tak
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Materiał
Pustak
Rok budowy
2017
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie do samodzielnej aranżacji w niskim nowym budynku w cichym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Całkowita powierzchnia na dwóch poziomach to łącznie 133 m2 oraz 2 tarasy i balkon. Ustawienie względem stron świata i duże okna rozświetlają pomieszczenia potęgując wrażenie przestrzeni. Całość zaprojektowana i wykonana z użyciem najnowocześniejszych technologii w celu uzyskania maksymalnego komfortu i minimalizacji kosztów utrzymania. Rekuperacja z odzyskiem ciepła, ciepła stolarka i okna najwyższej klasy, system inteligentnego ogrzewania z termostatami pokojowymi, ogrzewanie podłogowe, kocioł kondensacyjny, 2 miejsca parkingowe w cenie apartamentu. Budynek w dobrze skomunikowanej okolicy zapewniającej łatwy dojazd również komunikacją miejską. Polecam i zapraszam na prezentacje.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 3

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).