Szczecin

Bukowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
340756
Liczba pokoi
4
Cena
424 900 PLN
Cena za m2
3 218,94 PLN
Powierzchnia
132 m2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Otwarta
Balkon
Tak
Rodzaj ogrzewania
Podłogowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Materiał
Gazobeton
Rok budowy
2018
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

Apartament dwupoziomowy w nowo powstałym budynku w północnej dzielnicy Szczecina. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną i piękną architekturą. Zlokalizowane są w spokojnej i dobrze skomunikowanej z resztą miasta, zielonej części miasta. Pokrycie dachowe dachówką cementową Braas. Izolacja termiczna ścian zewnętrznych - styropian 20cm, izolacja poddasza - wełna mineralna 30cm. Elewacja zewnętrzna wykonana z gresu o kolorze i strukturze drewna podkreśla elegancki i nowoczesny styl budynku. Zastosowano ciepłą stolarkę okienną składającą się z pakietu 3 szyb. W mieszkaniu zainstalowano wentylację mechaniczną z rekuperacją co zapewni przyszłym mieszkańcom na komfort świeżego powietrza w pomieszczeniach oraz obniżenie rachunków za ogrzewanie zimą. We wszystkich pomieszczeniach zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Schody na drugi poziom z drewna bukowego. Możliwość własnej aranżacji powierzchni na poddaszu. Wykończenie tarasów zewnętrznych - deska tarasowa z modrzewia syberyjskiego. Dodatkowo w cenie apartamentu dwa miejsca parkingowe przed budynkiem. Polecam ze względu na bardzo dobre wykonanie i atrakcyjną cenę.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Liczba tarasów: 2

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).