Szczecin

Centrum, ul. Mikołaja Kopernika

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
81617
Liczba pokoi
4
Cena
460 000 PLN
Cena za m2
3 539,01 PLN
Powierzchnia
129,98 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Balkon
Tak
Czynsz administracyjny
430 PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Rodzaj budynku
Niski blok
Materiał
Cegła
Stan nieruchomości
Idealny
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Bardzo ładne mieszkanie, rozkładowe i z pomysłem urządzone . Pokoje o pow. użytkowej: 22, 24 +garderoba ,18 z balkonem i 23 m2; kuchnia ok. ..10,5m2; łazienki: 10 i 7,5 m2, przedpokój. Podłogi w pokojach - deska, w przedpokoju i kuchni - kafle. Ściany malowanie i gładzone w całym mieszkaniu. Wystawa okien: połudn.-wschód i zachodnio - północny. W łazienkach glazura, kuchnia widna w zabudowie. Mieszkanie wygodne, koło domu sporo miejsc parkingowych / bez strefy/. Mieszkanie znajduje się w '' cichym" śródmieściu w spokojnej okolicy. POLECAM!

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).