Szczecin

Centrum, al. Wojska Polskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
53235
Liczba pokoi
4
Cena
420 000 PLN
Cena za m2
3 559,32 PLN
Powierzchnia
118 m2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Czynsz administracyjny
PLN
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Gorąca woda
Piec gazowy
Rodzaj budynku
Kamienica
Materiał
Cegła
Rok budowy
1938
Stan nieruchomości
Idealny
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Mieszkanie zlokalizowaen w ścisłym centrum przy Al. Wojska Polskiego na 3 piętrze. Nieruchomość składa się z dwóch lokali mieszkalnych.
Piersze mieszkanie składa się z 2 przejściowych pokoi ( 25 m2 i 11 m2 ), na podłodze panele, ściany wygładzone i malowane, okna PCV. Kuchnia z oknem ( 9 m2 ), na podłodze nowa terakota na ścianie pas glazury. Łazienka z WC, prysznic, nowa glazura i terakota. Wejście do pokoi i kuchni ze wspólnego korytarza z którego wchodzimy do drugiego mieszkania. Ogrzewanie i ciepła woda - dwuobiegowy piec gazowy Junkers.
W drugim mieszkaniu dwa rozkładowe pokoje ( 27 i 18 m2 ). Na podłogach panele, ściany malowane. Kuchnia z oknem ( 7 m2 ), nowe meble na wymiar zostają w cenie mieszkania. Z kuchni wejście do łazienki z WC ( 9 m2 ), nowa glazura i terakota, duża narożna wanna. Czynsz 300 zł z Funduszem Remontowym. Zarządza Wspólnota Mieszkaniowa. Dach rok temu po remoncie.
Jedną część mieszkania można wynająć, w drugiej mieszkać, spłacając kredyt zaciągnięty przy zakupie nieruchomości.
Mieszkanie godne polecenia ze względu na lokalizację i cenę.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest KONTRAKT Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Stanisław Kondrat z siedzibą w Szczecin (70-376) przy 5 Lipca 19a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).